ملزومات تولید تشک

ملزومات ساخت تشک فنری

از مهم ترین ملزومات ساخت تشک می توان به موارد زیر اشاره کرد که در مجموعه صنعتی آلفا فنر در استان قم تولید و عرضه می گردد، جهت خرید و یا استعلام قیمت هر کدام از محصولات زیر با ما در تماس باشید:

09135882924

ملزومات تولید تشک فنری
ملزومات تولید تشک فنری

مفتول 2.2 فنری تشک

مفتول 2.2 فنری تشک برای ساختن بونل تشک: Bonnel (به انگلیسی: Bonnel) به فنرهای مورد استفاده در تشک های فنری اطلاق می شود. Bonnell نوعی فنر فشاری است که دو سر آن دارای پایه بزرگتری نسبت به بقیه مراحل فنر است. Bonnels معمولا توسط دستگاه های تمام اتوماتیک تولید می شود. در یک تشک فنری حتی برای یک فرد، بسیاری از این بونل ها با فاصله تنظیم کمی در کنار هم قرار می گیرند. بونل ها توسط مفتول فنری 1.4  دوخت به محل اتصال متصل می شوند و ردیف بیرونی آنها توسط بست مخصوص به شاخه 4 میلی متری فریم دور اسکلت نگه داشته می شود.

تصاویر مفتول فنری

مفتول 1.4 بافت تشک

یکی از متداول ترین محصولات تولید شده توسط سیم های فنری، اسکلت تشک تخت های یک نفره و دو نفره و … می باشد، که مفتول 1.4 میلی متری فنری جهت بافت یا دوخت بونل های اسکلت تشک استفاده می گردد. جهت خرید و یا اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

فنرهای دوخت یا فنرهای اتصال بند معمولاً قطر کمتری نسبت به خود نان دارند. وظیفه آن ها این است که بُنل ها را به گونه ای در کنار هم نگه دارند که تمام سطح تشک خواب را با نظم پوشانده و فنر های تشک در جای خود محکم باشند و به صورت افقی یا عمودی حرکت نکنند و ثابت باشند.

مفتول 4 میلی متری تشک

مفتول 4 میلی متری (شاخه برای قاب دور تشک (فریم تشک): همه ما دوست داریم روی لبه تخت فنری بنشینیم و احساس راحتی کنیم. در واقع از لبه تخت های فنری بیشتر از وسط استفاده می شود و به همین ترتیب به آن فشار وارد می شود. وقتی روی تخت دراز می کشیم وزن ما روی تشک فنری توزیع می شود و فشار کمتری به تشک فنری وارد می شود اما وقتی روی لبه تخت می نشینیم وزن ما در سطح کمتری به تشک فنری وارد می شود. و در نتیجه برای ایجاد سطح بیشتر فشار وارد می شود. لبه تشک پس از بلند شدن باید به حالت اولیه خود برگردد. به همین دلیل به سیم محکم تری در اطراف چارچوب تشک نیاز داریم. این کار با انشعاب سیم و انتخاب سیم ضخیم تر امکان پذیر است.

نمد تولید تشک

نمد تشک در انواع سایز نشیمن ،یک نفره و دو نفره استاندارد موجود و در سایر سایزها قابل سفارش می باشدکه این تشک را هم میتوان بر روی زمین و یا هم بر روی تخت استفاده نمود. قیمت تشک نمدی بر اساس مواد اولیه ،سایز ،نوع طرح و ضخامت آن محاسبه میگردد.این مجموعه قادر به تولید انبوه محصولات نمد در تولید انبوه و با کیفیت صادراتی با قیمت بسیار مناسب و عمده نیز می باشد.که با توجه به تغییرات قیمتی مود اولیه و تنوع تولید، برای اطلاع از قیمت دقیق تشک نمدی و شرایط خرید اینترنتی سایر طرح ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09135882924

خرید نمد تولید تشک
خرید ملزومات نمد ساخت تشک فنری

بست فریم اسکلت تشک

تولید انبوه بست های فریم دور اسکلت تشک، جهت خرید و یا اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

فنر تولید تشک

گروه تولیدی صنعتی آلفا فنر تولید کننده فنر های خوشخواب ( تشک ) و مبلی با دستگاه های تمام اتوماتیک که از مواد اولیه ی درجه یک و مستحکم ساخته و در بازار عرضه میگردد، جهت اطلاع از قیمت بونل تشک فنری میکرو، پاکتی، هایمیکرو و درشت با ما در ارتباط باشید.

اسکلت تشک فنری

تولید اسکلت تشک های فنری میکرو ، پاکتی ، درشت در گروه صنعتی آلفا فنر، اسکلت های تولید شده در سایز های زیر قابل عرضه در بازار می باشد، جهت استعلام قیمت با ما در تماس باشید.

1-اسکلت 90 تشک فنری

2-اسکلت 120 تشک فنری

3-اسکلت 140 تشک فنری

4-اسکلت 160 تشک فنری

5-اسکلت 180 تشک فنری

6-اسکلت نوجوان تشک فنری

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *