خرید فیلتر کاغذی دستگاه تزریق کوچک

فیلتر روغن دستگاه تزریق

فیلتر حوله ای روغن (فیلتر بای پس) دستگاه تزریق پلاستیک نقش مهمی در محافظت از سیستم هیدرولیک در برابر آلاینده‌ها ایفا می‌کند. به همین دلیل، تعویض دوره‌ای این فیلتر برای حفظ عملکرد صحیح و افزایش عمر مفید دستگاه ضروری است. در این مقاله با نمونه های استاندارد این فیلتر ها بیشتر آشنا خواهیم شد با ما همراه باشید.

خرید فیلتر کاغذی دستگاه تزریق

جهت خرید و تعویض به موقع فیلتر های کاغذی دستگاه تزریق پلاستیک خود می توانید از مجموعه تالیسا کمک بگیرید، جهت خرید و استعلام قیمت از عکس زیر استفاده نمایید

خرید فیلتر بای پس کاغذی دستگاه تزریق
وارد کننده فیلتر بای پس کاغذی دستگاه تزریق چینی

نمونه های فیلتر بای پس دستگاه

فیلتر های روعن دستگاه تزریق به سایز تقسیم می شوند که به شرح زیر می باشند:

  • فیلتر کوچک حوله ای روغن (فیلتر بای پس) B32
  • فیلتر متوسط حوله ای روغن (فیلتر بای پس) B50
  • فیلتر بزرگ حوله ای روغن (فیلتر بای پس) B50

مزایای استفاده از فیلتر روغن دستگاه تزریق

افزایش کیفیت روغن هیدرولیک

این فیلتر با جداسازی ذرات معلق و آلودگی‌های موجود در روغن، باعث افزایش کیفیت روغن هیدرولیک می‌شود. این امر به ویژه در صنایع غذایی و دارویی که کیفیت روغن اهمیت بالایی دارد، بسیار مهم است.

افزایش طول عمر قطعات دستگاه

ذرات معلق و آلودگی‌های موجود در روغن می‌توانند باعث آسیب رسیدن به قطعات دستگاه شوند. فیلتر بای پس، با جداسازی این ذرات، از آسیب رسیدن به قطعات دستگاه جلوگیری می‌کند و باعث افزایش طول عمر دستگاه می‌شود.

کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری

فیلتر حوله ای، با کاهش خرابی قطعات دستگاه، هزینه های تعمیر و نگهداری دستگاه را کاهش می‌دهد.

افزایش ایمنی دستگاه

ذرات معلق و آلودگی‌های موجود در روغن می‌توانند باعث آتش سوزی و انفجار شوند. فیلتر بای پس، با جداسازی این ذرات، از وقوع حوادث خطرناک جلوگیری می‌کند و باعث افزایش ایمنی دستگاه می‌شود.

فیلتر ماشین آلات تزریق پلاستیک جز لوازم جانبی دستگاه تزریق پلاستیک است که نسبت به استفاده از آن می بایست در مدت زمان مشخص شده تعویض گردد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *