کاهش هزینه تولید لوازم پلاستیکی

صرفه جویی در کارخانه تزریق پلاستیک

جهت صرفه جویی در کارخانه تزریق تولید لوازم پلاستیکی، با اجرای حتی تعداد کمی از ایده های صرفه جویی در هزینه هایی که ذکر می شود. شرکت شما می تواند در انتهای خط سود آور باشد. قبل از شروع به صرفه جویی در هزینه ها، به یاد داشته باشید که…

برای ارائه راهنمایی هزینه، 12 ایده برای کارخانه‌های تزریق پلاستیک ذکر می گردد. همه این راه ها باید برای سازمان یا کسب و کار شما کاربردی باشد. با این حال امیدواریم که بتوانید از این پیشنهادات به عنوان نقطه شروعی برای همفکری در سازمان خود استفاده کنید.

کم کردن هزینه تزریق پلاستیک
کم کردن هزینه تزریق پلاستیک

بهترین روش کم نمودن هزینه های کارخانه تولید لوازم پلاستیکی

   با ارزیابی کامل کارخانه تزریق پلاستیک شروع کنید

همیشه با یک بررسی دقیق و واقع بینانه شروع کنید.زمانی که مشکلی پیش می آید، ارزیابی کامل اولین قدمی است که مشاوران توصیه می کنند.

نرخ بازگشت سرمایه را الویت قرار دهید

پس از ارزیابی نکته مهم بعدی این است که دریافتی های خود را الویت بندی کنید. برخی از ارائه دهندگان چندین سال بدون ممیزی می گذرانند که منجر به فرآیندها، روش ها و فناوری های قدیمی می شود. بنابراین مهم است که یک رویکرد عینی برای الویت بندی خود داشته باشید.

 بهبود را از درون جستجو کنید

کارکنان کارخانه شما می توانند یک منبع عالی ایده برای بهبود فرایندها باشند. مشاوران اغلب با کارگران طبقه کارگاه صحبت می کنند تا ایده هایی در مورد بهبود روند را مورد بحث قرار دهند. از آنجایی که در کارگاه هایی هستند که مدام از روش ها استفاده می کنند. بینش های ارزشمندی در مورد اینکه چگونه می توان چیزها را برای ایجاد ارزش ساده یا بهبود بخشید.

پاداش دادن به کارمندان یک راه عالی برای حرکت و افزایش یک کسب و کار برای جستجوی راه های مختلف و ارائه ایده های بهبود برای پس انداز است.

مشاور کم کردن هزینه تولید تزریق پلاستیک
صرفه جویی در کارخانه تزریق پلاستیک

ایده های قدیمی تزریق را بازبینی کنید

با رفتن به عقب و نگاه کردن به ایده های پیشنهادی قبلی و صرفه جویی در هزینه ها، به احتمال زیاد شما یک یا چند ایده بزرگ را پیدا خواهید کرد که در حال حاضر یا در آینده نزدیک می تواند قابل اجرا باشد.

رفتن استانداردهای iso 9001

استاندارد Iso 9001:2015 اصول را برای هر سازمان تولیدی متمرکز برای ارائه محصولات با کیفیت، بهبود رضایت مشتری و فرایندهای سیستم روشن می کند.

صرفه جویی در هزینه کاهش انرژی کارخانه تزریق را بیابید

مصرف انرژی یکی از بزرگترین هزینه های مربوط به تولیدات تزریق پلاستیک آمریکا ست. با تغییر تمرکز بر  تصمیمات تولید به سمت مدل مبتنی بر تقاضا می توانید تصمیم بگیرید که تولید را درطول دوره های آهسته بدون قطع خروجی کاهش دهید. حتی در طبقه کارخانه تولید پلاستیک راه هایی برای کاهش هزینه ها وجود دارد که می تواند تاثیر قابل توجهی  در انتهای خط داشته باشد  با انجام تعمیرات HVAC، تعمیر کمپرسورهای نشتی هوا و راه اندازی برنامه هایی برای تجهیزات می توانید برای صرفه جویی در انرژی تلاش کنید.

هزینه ها را کاهش دهید
هزینه ها را کاهش دهید

کار دقیق تر

با اتوماتیک کردن و یا تحکیم فرآیندهای دستی تکراری، می توانید کیفیت محصول را افزایش دهید، میزان تولید را افزایش دهید و به طور بالقوه هزینه ها را کاهش دهید. تکنولوژی همیشه در حال تکامل است و روش های جدیدی را برای انجام وظایف بسیار ساده تر، ارائه می دهد. هم در سطح کارگاه تزریق پلاستیک و هم در دفتر، حذف کارهای یکنواخت از طریق استفاده از فناوری یک راه عالی برای بهینه سازی هزینه های نیروی کار است.گ

فروش ضایعات پلاستیک به فروشندگان

آیا تا به حال  این جمله را شنید اید  زباله های یک نفر گنج دیگری است. بسیاری از ضایعات کارخانه ها قابل استفاده مجدد و قابل بازیافت هستند.

مذاکره با تامین کنندگان و شرکت های حمل و نقل کالا

ایجاد روابط بلندمدت با تامین کنندگان و حاملان برای موفقیت شرکت شما ضروری است، که به معنای پذیرش اولین قیمت پیشنهادی است. از موقعیت خود به عنوان یک تولید کننده لوازم پلاستیکی استفاده کنید و سعی کنید با مذاکرات نرخ بهتری را تصویب کنید.

تولید آسان لوازم پلاستیکی
تولید آسان با هزینه کم لوازم پلاستیکی

دورکاری پرسنل دفتر

با دورکاری علاوه بر صرفه جویی در هزینه های جاری که برای هر کارمند صرف می شود خود کارمند نیز هزینه های کمتری متحمل می شود. هزینه های رفت و آمد روزانه کارمندان با این کار کم می شود و هم چنین در زمان رفت و آمد نیز صرفه جویی حاصل می شود. شما با استفاده از دورکاری می توانید در مقدار فضای مصرفی نیز صرفه جویی کنید و با یک دفتر کار کوچکتر کار خود را اداره کنید.

کاهش هزینه ها با فروش آنلاین

یکی از ساده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌های فروش کسب‌وکار، ایجاد یک وب‌سایت برای شرکت شماست و می‌توانید با نمایش محصولات، مخاطبان خود را جذب کنید. در نظر داشته باشید سایت های دو یا چند زبانه در جذب مشتریان جهانی تاثیر گذار خواهد بود.

توجه به هزینه های طول چرخه عمر محصولات

شرکت های موفق هزینه ها را در تمامی مراحل چرخه های عمر محصولات شامل هزینه های قبل از ساخت، هزینه های مرتبط با حین ساخت و هزینه های مراحل بعد از ساخت منظور می کنند. توجه به این هزینه ها تحول بزرگی در شرکت ها ایجاد می کند. در مدیریت هزینه، هزینه های همه مراحل و نقش آن در مجموع هزینه ها اهمیت دارد مزیت این نگرش و فلسفه فراتر از افزایش سود است.

برای خرید دستگاه تزریق پلاستیک چینی کلیک کنید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *