خدمات پس از فروش دستگاه تزریق

خدمات پس از فروش دستگاه تزریق

خدمات پس از فروش دستگاه تزریق

کارشناسان واحد خدمات پس از فروش دستگاه تزریق پلاستیک این شرکت به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته و در روزهای تعطیل پاسخگوی مشتریان هستند تا در صورت بروز مشکل در اسرع وقت در محل مشتری برای رفع مشکل خود حاضر شوند. به همین دلیل میزان در دسترس بودن دستگاه ها نسبت به سایر رقبا در سطح بالاتری قرار می گیرد.

خدمات پس از فروش دستگاه تزریق چینی
خدمات پس از فروش دستگاه تزریق چینی

نیروی متخصص و کارآزموده دستگاه تزریق

رفیعی ماشین به منظور ارتقای سطح دانش متخصصان خود در زمینه خدمات فنی در دوره های آموزشی داخل و خارج از کشور شرکت می کند. از طریق آن، متخصصان خدمات برتر را ارائه می دهند.

تامین قطعات و لوازم یدکی اصلی ماشین آلات

تمامی قطعات اورجینال در سایزهای مختلف در انبار بزرگ موجود است تا بدون اتلاف وقت قطعات مورد نیاز برای خرید تهیه شود. همچنین در این انبار تجهیزات لازم برای قطعات قدیمی نیز موجود است و تمامی قطعات دارای گارانتی تعویض می باشند. و با بسته بندی RM و هولوگرام عرضه می شود. انواع سیلندر و پیستون، قطعات هیدرولیک مانند سوپاپ، پمپ و موتور هیدرولیک و مواد مصرفی مانند روغن هیدرولیک و روانکار از جمله کالاهای موجود در انبار می باشد.

انبار تجهیزات دستگاه تزریق
انبار تجهیزات جانبی و یدکی دستگاه تزریق

خدمات متمایز رفیعی ماشین

پس از پایان دوره گارانتی، راه حل های ویژه ای برای رفع مشکلات و یا رفع مشکلات ارائه می شود. با سرویس های دوره ای، تمامی مسیرهای روغن کاری برای اطمینان از عملکرد صحیح روغن کاری بوش بازدید می شود. همچنین با سرویس کلی دستگاه به طور کامل بررسی و قطعات معیوب آن تعمیر یا تعویض می شود.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *